Začíná sezona 2016-2017

Začíná sezona 2016-2017  máme v soutěžích opět šest mužstev:

Mladší a starší přípravka, mladší žáci, dorost, chlapi A i B mužstvo. Samozřejmě máme i problémy třeba sehnat trenéra k mladším žákům. Toto musíme co nejrychleji vyřešit, aby žáci mohli začít trénovat.

Jedeme na novo a přejeme trenérům i hráčům dobré sportovní výkony.

                                                                                            SK Horymír

Starší žáci se stali pro sezonu 2014-2015 přeborníkem okresu. To potvrdili na turnaji v Králově Dvoře, kde skončili na prvním místě.

JARNÍ ČÁST SEZONY  2015 – 2016 .

Pár změn se událo. Na přestup přišel Michal Kocman po dlouhém  jednání. Další  změna je v trenérské dvojici A mužstva, kdy jsme oslovili Vlastu Bláhu. Neodmítl. Děkujeme.

A mužstvo. –  3 místo pro sezonu  2015 -16

Zde se nám podařilo udržet mužstvo  po hromadě jako na podzim. Máme odehrané čtyři zápasy a zatím si naše A mužstvo vede výborně. Změna je  v trenérské dvojici kdy jsme požádali Vlastu Bláhu, zda by se nevrátil k trénování A mužstva. V současné době nastupuje i v brance a je  co platný což předvedl v Loděnici. Zatím držíme 3. místo. Mužstvo bylo posílené útočníkem  Drechsler Pavel s Nového Knína.

B mužstvo  -  6. místo pro sezonu 2015 -16

Do této  jarní části sezony 2016  máme po dlouhé době dost hráčů.  Nastupují  již  i  někteří  odchovanci z dorostu. Herní projev mužstva se výrazně zlepšil. Škoda , že nedáme gól z vyložené šance  O hráčskou základnu B mužstva se stará Jirka Štěpánek. Který má přesně mapováno, kdo dorazí na zápas.

Dorost – předposlední pro sezonu 2015-16

Kluci nastupují  v sestavě jako na podzim .Jeden hráč přišel na hostování. Jinak nastupují kluci kteří končí v žácích. Dorost má v této části sezony výsledky dobré. Zda se nám podaří udržet hráče po hromadě. No uvidíme  jak to bude vypadat po sezoně 2016-2017.

Starší žáci – 1 místo přeborník okresu  skóre  110 – 5

Starší žáci jsou na prvním místě Okresního přeboru  se skórem 86 : 2. Každý zápas  nehrajeme  podle představ třeba první poločas v  Broumech.

Mladší žáci:

Jsou v tabulce na pěkném čtvrtém místě. Někteří šikovní hráči začali trénovat na Příbrami nebo v Hořovicích. Ale trenér i  kluci bojují i bez těchto hráčů.

Mladší přípravka – 3. místo pro sezonu 2015-16

Mužstvo trénuje pod vedení trenérů. Trenéři jim dávají slušné tréninkové dávky. Děti  trénovali  i  přes zimu makají  a mají radost z každé výhry. Z dobrých výsledků se radují  i rodiče  kterým tento adrenalin jak říkají některé maminky přes zimu chyběl.

Když se podíváme nějaký rok na zpět, je vidět, že obnovení žákovských mužstev nebyl snad špatný krok. Je to vidět hlavně  u mladších a starších žáků, dorostu a B mužstva, kde hráči již průběžně nastupují.

SK HORYMÍR  děkuje všem .

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.