Začala nám nová sezona 2015-2016

Začala nám nová sezona 2015-2016 .

Novou sezonou začala i fotbalová revoluce .Kluby musely zakoupit počítače do sportovních areálů dostat internet . A veškeré zápisy  zápasů,registrování hráčů , hostování a přestupy se dělají  na PC a vše se posílá elektronicky .Velká změna , která  přispěje k zrychlení komunikace mezi  kluby a FAČR.

SEZONA 2015-2016 začíná .

Do této sezony přihlašuje SK HORYMÍR NEUMĚTELY  šest mužstev. Tedy o jedno mládežnické mužstvo více než v předchozích sezonách jedná se mužstvo mladší přípravky.Více stránky klubu -  mužstva.

Chlapi  A mužstvo  pro tuto sezonu je i na dále účastníkem Okresního Přeboru . Na hostování odešel Komínek Václav na půl roku do Komárova pro naše mužstvo oslabení .Podařilo se nám udělat  na hostování Rigo Dominik , Vršecký Marek, Plot Jiří a Kočí Milan.

B  mužstvo zde s poleháme hlavně na naše kluky  doplněné dorostenci  kteří se porvou  o nějaké body  a zůstanou i nadále ve třetí třídě.

Dorost  zde má trenér problémy aby kluci chodili jak na tréninky tak na zápasy.    První přípravný zápas 23.8.2015  v Jílovém odehráli  v devíti. Kde nastoupili i kluci ze starších žáků.

Starší žáci .Ze starších žáků odešel do dorostu jeden hráč . Zde máme mužstvo ročníkově vyrovnané sedm hráčů jsou ročníky 2001 takže hrají poslední dok za starší žáky.V tomto složení doufáme , že budeme bojovat o přední pozice v tabulce . A doufáme , že ročníky 2001 doplněné mladšími kluky bude dobré složení  mužstva jen aby to nebylo souženíTo uvidíme po pár zápasech.

Mladší přípravka odehrála již několik přípravných zápasů a nevadla si vůbec  špatně .Za přípravku jsme velice rádi . Je potřeba poděkovat tátům kteří se sami ujali vedení  dětí a oni dali podnět k přihlášení mužstva do soutěže. Trenérské trio – Honza Kostečka, Hlavín Karel, Bohouš  Mudřík. Kluci děkujeme  a  přejeme ať to těm nejmenším kope.

Kontakty na trenéry :   Kostečka Honza …602 252 111, Hlavín  Karel – 733 324 845

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.