Neumětely oplatily Trubínu těsnou porážku v pohárovém finále

Finále – Pohár České pošty – okresní kolo – 28.5. 2014 – Beroun – Tyršův stadion:

FC Freyburg Trubín – SK Horymír Neumětely 2:2 (1:2) na PK 3:4
Branky: Klička J., Vavřina – Šebek Jar. 2 – (Zuska, Rylich, M. Špicl) – 100 diváků

Pohárovým vítězem na Berounsku pro letošní sezónu se stali fotbalisté z Neumětel. Ti porazili DNES na neutrální finálové půdě Tyršova stadionu v Berouně svého soupeře v repríze posledního soutěžního utkání 23. kola okresního přeboru (neděle 25. května: Trubín – Neumětely 3:2). Odveta tak „Šemíkům“ vyšla a kromě překrásného poháru si z Berouna odvážejí také finanční prémii ve výši 4.000,- Kč a samozřejmě postup do oblastního pohárového kola. Poražený finalista obdržel rovněž pohár a finanční hotovost v poloviční výši.                         OFS Beroun

SK HORYMÍR NEUMĚTELY  A mužstvo.

Na vítězství v Poháru ČP má zásluhu řada hráčů i B mužstva jelikož se pohár hraje v pracovních dnech . Není jednoduché v dnešní době skloubit práci se sportem chce to opravdu to správné nadšení ,odpovědnost a srdíčko.

K hráčskému složení A mužstva do jarní části sezony 2014 nastupuje s mladými hráči. Věříme ,že kluci se budou postupem času jenom zlepšovat udělají partu více po trénují a budeme v klidu kopat OP Beroun. Samozřejmě musí tam být také zkušení hráči.. Zde musíme zmínit Jarda Šebek toho budeme muset asi naklonovat.  Milan Kočí , Konopásek Jiří, Honza Šebek výborní hráči a kamarádi.

Hráči kteří odehráli  pohárové zápasy : brankáři – Hlavín K, Lhoták H, hráči: Kalina P ml. Kočí M, Konopásek J, Kuniak M, Šebek Jan, Komínek V, Spousta R, Míka A ml, Vršecký M, Míka P, Mikulášek R, Šebek Jar., Chvojka M, Hejduk K, Blažek J, Pešta O, Šebek Josef,

Vedení A mužstva v pohárech:  Mizer Jaroslav, Tůma Pavel , Bláha Vlastimil,

Vedení klubu gratuluje k prvnímu místu „ kluci děkujeme“

děkuje trenérům , hráčům za dosažené výkony, slušné vystupování a prezentaci klubu SK Horymír Neumětely, také děkujeme fanouškům za slušné vystupování a podporu našich kluků.

Odměny dostane každý i uklízečka :-)

Dále bojujeme v mistrovských soutěží o cenné body které potřebujeme !!

Děkujeme všem kdo podporují chod klubu.

                                                                                                                                                            výbor SK 29.5.2014

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.